ТАЊА САВИЋ СА КРИСТИЈАНОМ РОНАЛДОМ ДОЧЕКАЛА НОВУ ГОДИНУ? Певачица фотографијом насмејала друштвене мреже (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Тања Савић доспела је у жижу јавности када јој је супруг Душан одвео синове у Аустралију након чега је, према њеним тврдњама, чинио све да спречи њихов контакт са мајком.

Фото ATA Images
Иако је певачицина највећа жеља да поново буде са својим синовима, на Инстаграму је поделила фотку која је насмејала све.
- Драги моји, желим да вам се све жеље остваре у Новој Години! Све што је било ружно да остане у старој. Да будемо бољи људи. Да ширимо љубав. Да се волимо. А себи желим да што пре загрлим своје дечаке. Живи, здрави и весели били! - написала је у објави.
"Је л' игра фудбал?", "Тања, царице", "Људи, је л' оно Роналдо?", "Шта ради Роналдо са маском у позадини?", "Роналдо, иди кући имаш жену и породицу", били су само неки од коментара поред оних који су јој узвратили честитке.
Препоручујемо

НАЈВАЖНИЈЕ ЈЕ ЗДРАВЉЕ И БОГАТСТВО ДУХА: Новогодишња честитка Драгана Којића Кебе (ВИДЕО)
31. 12. 2020. у 22:30

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

Мосвка рекла "ЊЕТ" Америци: "Нема говора, не пристајемо на то - рат у Украјини се неће тако завршити"
"ТАЈ ОДГОВОР је добро познат, и доследност позиције Руске Федерације се не мења."
20. 10. 2025. у 15:40 >> 16:03
Коментари (0)