РАДОСТ НА СНЕГУ: Сека Алексић са супругом Вељком Пиљикићем ужива на Златибору

В. Н.

18. 01. 2021. у 11:43

ЗЛАТИБОР је, откако се поновио гондолом, ових дана у жижи јавности.

РАДОСТ НА СНЕГУ:  Сека Алексић са супругом Вељком Пиљикићем ужива на Златибору

Фото Instagram/seka_aleksic

Зимску атмосферу на планини употпунио је снег, па су многи похрлили да мало уживају у скијању. Тако се на Златибору обрела и фолк певачица Сека Алексић са мужем Вељком Пиљикићем, али, судећи по фотографијама са друштвених мрежа, она не преферира скијање, већ вожњу у четвроточкашима по завејаним стазама.

- Радост на снегу - поручила је Сека и додала да су њихови домаћини толико љубазни и дивни, да су пожелели да поново дођу, што ће и учинити за неколико дана.

Иначе, ни Сека није одолела да се фотографише с леђа на возилу, али се за разлику од ЈК и Сандре Африке, није скинула у доњи веш. Нема потребе, и обучена Сека је добила прегршт свиђања.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

РУСИЈА НА НОГАМА: Путин открио какво је стање на фронту