ВЕЉКО ПРОКОМЕНТАРИСАО ЦЕЦИНУ ВЕЗУ СА БОГДАНОМ: Време је да се мама поново уда
ВЕЉКО Ражнатовић, син фолк звезде Светлане Цеце Ражнатовић, одлучио је да јавно каже шта мисли о њеној вези са девет година млађим Богданом Срејовићем.
ФОТО: Промо
Иако Цеца није желела да коментарише свој однос са Богданом, Вељко је рекао да је срећан због ње.
- Мама не треба да седи сама у кући као пас. Срећан сам што је нашла неког! Прихватио сам тог човека, мени је најбитније да је воли - рекао је искрено Ражнатовић.
Вељко не крије да му је веома тешко због тога што је фактички одрастао без оца, али, како наводи, не може да се свети за његову смрт.
- Патим за татом, али не могу да се светим убицама, јер морам да мислим на породицу и сина - рекао је Вељко.
Што се тиче евентуалне удаје Цеце за Богдана, Вељко је поручио:
- Време је да се мама опет уда!
Подсетимо, недавно је у медијима одјекнула вест да Цеца има нову љубав у свом животу. Бројне фотографије доказују да звезда од децембра прошле године ужива у љубави са Богданом Срејовићем, а пар на фотографијама делује срећно и заљубљено.
(Информер)
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)