ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ ДА У ОЧИМА СВОЈЕ ДЕЦЕ НИСТЕ ВИДЕЛИ ПАТЊУ? Неда Украден се јавно обратила Милени Радуловић
ЈАВНОСТ је остала згрожена након што је глумица Милена Радуловић смогла снагу и открила да ју је учитељ глуме Мирослав Мика Алексић силовао када је имала само 17 година. Многи су је подржали, а међу њима је и певачица Неда Украден која јој се јавно обратила на друштвеној мрежи Инстаграм.

Фото: Принтскрин
Наиме, Неда се огласила па јој пружила огромну подршку:
- Драга Милена, обраћам ти се као жена жени, али и као мајка кћерци, јер би ми то могла бити! Као жена кажем ти браво! Браво за то што си овим храбрим јавним изношењем грозота које су се теби и ко зна којим све девојчицама, дечацима дешавале, ослободила своју душу и пустила да тај страсни терет полако одлази из тебе. А сада видиш и то колико ниси сама. Браво због свих несретних, престрашених особа које трпе насиље јер их је срамота да прстом покажу на угледну особу која их пре свега психички злоставља, а које си ти сада охрабрила да о томе јавно проговоре! - започела је Неда па додала:
- Браво за то што су овим твојим храбрим чином пале маске “креативних” психопата, који су студирање, поготову лепих уметности, и ко зна чега још, претворили у најружнију ноћну мору, доживотну трауму многим младим људима! Браво јер си скренула пазњу на лицемјеран однос у друству према ђевојкама које своје бреме страха, патње и несреце не смију да изнесу јер це бити зигосане! Браво јер си спрецила да се зло даље шири и заражава неке нове жртве! А као мајка питам се а питам и родитеље - рекла је она па упитала:
- Да ли је могуће да нисте видели у очима своје деце сузе, патњу, несрећу, очај, страх, понижење, беспомоћност после часова са неким кога плаћате а он уништава радост, самопоуздање и нормалам психички развој вашег детета????!!!! Да ли је зеља да вам дете буде глумица , глумац јача од поимања о томе шта све проживљавају, шта се стварно дешавало на тим хорор тренинзима, примернијим каквој Легији странаца, него учењу драмских уметности?!! И најзад, сад сам схватила зашто је жена у нашим филмовима углавном( част изузецима) третирана или као јадница- ружна, глупа и несрећна домаћица која рађа децу а коју муш вара, туче и злоставља или као курва коју баја пуни ловом, шамарима , прахом!!! Зато јер га пишу и режирају разне креативне психопате!!! Боже, помози овој деци - напислала је Неда.
(Курир.с)

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље
ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.
10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"
РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.
10. 10. 2025. у 14:48

НАУЧНИЦИ ЗАБРИНУТИ: Открили нешто алармантно што цури испод океана око Антарктика: "Непознаница - не знамо зашто"
НАУЧНИЦИ су открили алармантан феномен на Антарктику - метан, гас који снажно загрева планету, ослобађа се из пукотина на морском дну "запањујућом брзином" како се регија загрева. Ово откриће изазива бојазан да су постојеће прогнозе глобалног отопљавања можда биле подцењене, пише Си Ен Ен.
11. 10. 2025. у 10:46
Коментари (5)