"ЦЕЦИ ТРЕБА МЛАЂИ ДЕЧКО": Фолкерка прокоментарисала везу Ражнатовићке и Богдана - "Њој је увек било најтеже"

24. 01. 2021. у 08:53

СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић упознала је породицу свог девет година млађег дечка Богдана Срејовића за њихову крсну славу Свети Јован и док сви брује о овом пару огласила се и Злата Петровић.

ЦЕЦИ ТРЕБА МЛАЂИ ДЕЧКО: Фолкерка прокоментарисала везу Ражнатовићке и Богдана - Њој је увек било најтеже

Фото Приватна архива

Фолкерки, која има слично искуство са млађим мушкарцима, разлика годинама уопште не представља проблем.

Фото: П. Милошевић

 

- Одушевљена сам. Њој је увек било најтеже. Јадна жена, нигде не може да мрдне а да је не прате и не сликају. Па како да нађе дечка?! Није ни смела да има некога, а јер чим изађе из куће, неко је слика. Када сам видела снимак да дечком била сам баш срећна због ње - испричала је Злата.

- Љубав увек треба да буде на првом месту. Ма колико трајала, макар и један дан. А ти што је осуђују што је нашла девет година млађег нека прво осуде себе. Па и ја сам била удата за Пеју који је био млађи од мене па шта, још је у оно време то било страшно - додала је Петровићева за "Стар", а преносе медији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.

18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

ЈОШ НИШТА НИЈЕ ГОТОВО: Преокрет у случају Луке Модрића, овај човек је кривац