ДА ЛИ ЈЕ САДА СТВАРНО КРАЈ? Северина и Игор овим потезом ставили тачку на брак (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Северина и њен супруг Игор Којић већ месецима не живе заједно и доста се шушка о њиховом разводу.
Фото: Инстаграм
Северина је летос, док се увелико говорило да су у брачној кризи, Игору честитала рођендан, а те фотографије више нема на Инстаграму.
- Овом дивном мушком створењу Игору Којићу срећно упловљавање на 33 окретаја! Срећно, љубави - написала је Северина у опису заједничке фотографије.
Фото: Инстаграм
- Кажу да су "Исусове године" најсрећније. Хвала, љубави - написао је Којић у коментару и додао емотикон срца. Његов коментар у кратком року је лајковало скоро 600 људи.
Последња заједничка фотографија коју је објавио Којић, такође је обрисана са Инстаграму.
Игор је у опису фотки, које је објавио након што су се отпратили с Инстаграма, написао: "Љубав која се не мери лајком и фоловом. Мој анђео, најлепша душа и најбоља мајка на свету."
Фотографије које су објављивали раније још се налазе на њиховим Инстаграм профилима.
Препоручујемо
СЕВЕРИНА ОПЕТ НА СУДУ: Певачицу тужила учитељица, тражи одштету од 9.200 евра
28. 01. 2021. у 09:04
САМО ОН: Северина на Инстаграму прати једног мушкарца и никог више! (ФОТО)
16. 01. 2021. у 15:49
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске
УКРАЈИНСКЕ специјалне службе су испоручиле улошке за ципеле са уграђеним експлозивним направама јединицама Оружаних снага Руске Федерације, сазнао је „Militarny“ од извора у једној од специјалних служби. Према речима извора, оперативци су успели да изграде мрежу за испоруку уз помоћ руских добровољаца, а прве испоруке су се догодиле почетком марта. Број предмета се наводно мери десетинама хиљада.
26. 03. 2026. у 12:34
Коментари (0)