ЕНДИ МЕКДАУЕЛ ПОКАЗАЛА СЕДУ КОСУ: Нисам се запустила, ћерке кажу да сад изгледам опако (ВИДЕО)
ГЛУМИЦА Енди Мекдауел (62) гостовала је у ток шоу колегинице Дру Баримор и показала свој нови имиџ.
Фото: EPA
Лепа глумица, коју смо гледали у филмовима "Четири венчања и сахрана" и "Харисоново цвеће", открила је како је током карантина уведеног због коронавируса престала да фарба косу, а судећи по коментарима гледалаца, чак јој и седа коса одлично стоји.
- Не знам шта ће се догодити за пет година, можда поново офарбам косу, али тренутно ми се свиђа ова сребрнкаста нијанса, баш уживам у њој. Ћерке су ми рекле да изгледам баш некако опако са седим израстком, то ми је звучало као добра фора па сам прихватила изазов и престала да фарбам косу. Нисам се запустила, уопште не размишљам о овој промени на тај начин - испричала је 62-годишња Енди.
Иако су због коронавируса на снази многа ограничења, глумица каже како је срећна јер је и током пандемије наставила да ради и снима. Осим што се појављује у ТВ серији "Мр Маyор", ускоро ћемо је гледати и новом телевизијском мини-пројекту "Служавка".
(B92)
БРУТАЛАН НАПАД ИРАНА НА АМЕРИЧКИ РАТНИ БРОД: Погледајте како је то изгледало, одјекнула огромна експлозија (ВИДЕО)
ИРАН објавио снимак напада на амерички ратни брод у водама УАЕ.
11. 05. 2026. у 11:54
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)