И МАМА И ДАМА: Наташа Беквалац посвећена ћеркама Хани и Катји
НОВОСАДСКА поп певачица са београдском адресом, Наташа Беквалац (40), увек наглашава да је, пре свега, мајка.

Фото Instagram/bekvalceva
Из брака са Дачом Икодиновићем Ната има ћерку Хану (13), а из брака са Луком Лазукићем малу Катју, која ће ускоро прославити трећи рођендан.
А уз децу - пуне руке посла. Ипак, у неком тренутку обавезе са наследницама буду завршене, а Беквалчева тада има времена да се посвети себи.
Тако је увече ускочила у белу свилену хаљину, са округлим изрезом на десном боку, насула себи чашу шампањца и заводљиво позирала у стилу холивудских звезда, крај камина.
- Мама је глагол од глагола радити - била је духовита Наташа.

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)