НА ДАН САХРАНЕ БАЛАШЕВИЋА ДАН ЖАЛОСТИ У НОВОМ САДУ: Заставе спуштене на пола копља, људи на Тргу слободе одају пошту (ФОТО/ВИДЕО)
ПРЕМА незваничним сазнањима, на дан сахране великог кантаутора Ђорђа Балашевића, биће поглашен Дан жалости у Новом Саду.
Фото: Дарко Дозет
У знак жалости су угашена светла на Градској кући у Новом Саду.
Вечерас су у овом граду заставе Републике Србије спуштене на пола копља.
Пријатељи и колеге се опраштају на друштвеним мрежама, а Новосађани су се окупили на централном градском тргу како би одали почаст чувеном певачу.
(Блиц)
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (1)