ОВО ЈЕ ПРВИ МУЖ ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ: Девојке данас уздишу за њим
ЏЕНИФЕР Лопез одувек је отворено говорила о својим неуспелим љубавима, а мало ко зна да је пре удаје за славног Марка Ентонија, са којим је добила близанце, већ била у браку.
Фото ЕПА
Певачица је први је пут стала пред олтар у фебруару 1997. године, а њен први изабраник био је Ођани Ноа.
Латино диву Ођани је упознао у Мајамију, где је радио као конобар у ресторану Глорије Естефан. Управо ту ју је шармирао, а недуго затим су започели и везу.
Након неколико месеци везе стали су пред олтар, али су годину дана касније решили да се разведу.
Након развода Ођани је покушао да оствари велику глумачку каријеру, а појавио се у неколико филмова и радио је као продуцент.
Јавности је познат и по намери да објави књигу о браку са Џенифер, али певачица га је 2006. године тужила и спречила у тој замисли.
Препоручујемо
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)