УЖИВАЊЕ У ЧАРИМА ДУБАИЈА: Луна Ђогани и Марко Миљковић на егзотичном путовању

В. Н.

05. 03. 2021. у 17:44

БЛОГЕРКА Луна Ђогани, која је у седмом месецу трудноће, и њен вереник Марко Миљковић отпутовали су у Дубаи, где уживају у свим благодетима романтичног путовања.

УЖИВАЊЕ У ЧАРИМА ДУБАИЈА: Луна Ђогани и Марко Миљковић на егзотичном путовању

Фото Instagram/luna_djogani

Победница друге сезоне "Задруге" качи бројне фотографије и снимке на "Инстаграм", не пропуштајући да подели најзанимљивије тренутке са егзотичне дестинације са бројним пратиоцима, на њихово одушевљење.

Пар је одмах показао на друштвеној мрежи апартман у ком је смештен, поглед са прозора, а нема сумње да ће њих двоје тек да пуне "Инстаграм" ових дана. Луна ће 8. марта напунити 25 година.

- Водим жену да се брчка у плићаку за рођендан - написао је Марко уз фотографије са аеродрома.

Одушевљена Луна се надовезала:

- Где ћеш бољи рођендан него на плажи. Око ме изненадило. Каквог мужа имам.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БЛУМБЕРГ НАЈАВЉУЈЕ НОВА ОТКРИЋА: Зеленски је можда умешан у корупционашку аферу која тресе Украјину

БЛУМБЕРГ НАЈАВЉУЈЕ НОВА ОТКРИЋА: Зеленски је можда умешан у корупционашку аферу која тресе Украјину

ПРЕДСЕДНИК Украјине Владимир Зеленски могао би бити умешан у велики корупционашки скандал у енергетском сектору, пренео је амерички магазин Блумберг, позивајући се на изворе у антикорупционим институцијама.

12. 11. 2025. у 11:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

КАКО ДА НЕ ОСЕТИТЕ ПРАЗНИЧНЕ ТРОШКОВЕ: Телефоном до мКеш кредита ОТП банке за неколико минута