"ХВАЛА ТИ ЗА ЉУБАВ, ЗА СВЕ ДИВНЕ ТРЕНУТКЕ": Супруга Сање Илића се емотивном поруком опростила од музичара!
СУПРУГА Сање Илића, Татјана Карајанов, огласила се јавно први пут након смрти мужа.
Фото: Принтскрин
- Драги Сањице, хвала ти за љубав, за све што сам научила од тебе, за све што сам научила о себи, за све дивне тренутке који ће увек имати место у моме срцу. Нека су анђели са тобом - написала је Сањина супруга, уз њихову заједничку фотографију на Инстаграму.
Препоручујемо
ИСПРАЋАЈ НА ВЕЧНИ ПОЧИНАК: Ево када ће бити сахрањен музичар Сања Илић
09. 03. 2021. у 11:13
САЊА ИЛИЋ НА НЕБУ СЈА! Дирљив опроштај делија од аутора Звездине химне (ФОТО)
07. 03. 2021. у 20:46
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)