МИЛИЦА ПАВЛОВИЋ О СВОМ ЉУБАВНОМ ЖИВОТУ: "Успела сам да одолим искушењима и елиминишем погрешне изборе"
ПЕВАЧИЦА Милица Павловић ретко говори о свом емотивном животу.

Фото: Принтсреен
Ипак, недавно је дала свој коментар на ту тему. Наиме, Милица је признала да не воли када не зна у шта се упушта.
- Дешава се да се месецима дописујеш са неким, излазиш, чак се и деси пољубац или нешто више, ти већ следећег јутра не знаш на чему си. Могу да волим до коске, али не и да не знам у шта се упуштам са партнером - испричала је певачица и додала:
- Често причам са пријатељима управо о таквим стањима. Ко се ту чега плаши и зар је битно ко ће коме први да се јави? Ако има страсти, интересовања и неке лепе енергије, свако свој понос може да остави по страни.
- Дозвољавала сам себи слично понашање. Учила сам на својим грешкама, радила сам на томе да до сличних ситуација поново не дође. Ако решим да са неким остварим било коју врсту односа, настојим да будем отворена и искрена од самог почетка, што очекујем и од других. Имала сам емотивних ломова, као и свака жена. На сву срећу, били су кратког даха. Унутрашњом снагом успела сам да се изборим, одолим искушењима и елиминишем погрешне изборе - рекла је Милица.
- Стичем утисак да људи данас не желе да загребу испод површине онога што виде. Ту заправо и настаје неразумевање. Мушкарци ме идеализују и то је најчешћа грешка коју праве - закључила је певачица.
(Стори)
Препоручујемо

МИЛИЦА ПАВЛОВИЋ ПОНОВО ИДЕ У ШКОЛУ: Певачица поручила пратиоцима "Бићу добар ученик"
07. 03. 2021. у 21:37

"ЈА САМ НАЈВЕЋА БУДАЛА У УНИВЕРЗУМУ": Гоца Тржан искрено прокоментарисала свој развод
10. 03. 2021. у 09:58

"ВИДИ ОВУ БАХАТУ": Рада Манојловић отворила душу - Мени се народ подсмева
10. 03. 2021. у 10:13

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НЕ МОЖЕ ДА САКРИЈЕ ТУГУ: Дарко Лазић потпуно сломљен, јавно се огласио (ФОТО)
ПЕВАЧ се присетио свог покојног оца...
28. 04. 2025. у 19:35
Коментари (0)