НАЈНОВИЈЕ ИСТРАЖИВАЊЕ: Хари и Меган никад мање популарни међу Британцима
12. 03. 2021. у 15:43
ПОПУЛАРНОСТ принца Харија и његове супруге Меган је у паду и никада није била мања код Британаца после њиховог интервјуа са водитељком америчке телевизије "ЦБС" Опром Винфри, показали су резултати истраживања које је данас саопштио "YоуГов", преноси Ројтерс.
Повезане вести

"ВРАТА ЗА ПОВРАТАК У БРИТАНИЈУ СУ МУ ОТВОРЕНА": Огласио се краљевски биограф
ПРИНЦ Хари је последњих пар пута виђен на разним дођајима којима је присуствовао без пратње његове супруге Меган, а један краљевски стручњак изјавио је да ова "професионална" раздвојеност може да значи да су му "отворена врата" како би се Хари вратио назад у Велику Британију.
28. 12. 2024. у 22:15

ПРИНЦ ХАРИ И МЕГАН МАРКЛ ИЗВИСИЛИ? Краљ Чарлс - Нисте добродошли на моју Божићну свечаност
ПРИНЦ Хари и Меган Маркл неће се придружити остатку краљевске породице за Божић ове године јер наводно нису позвани на свечаности. Како је саопштено, војвода и војвоткиња од Сасекса нису добили позивницу за краљевски Божић у Сандрингему, пренео је британски лист "Меил".
01. 12. 2024. у 20:07
Најновије из рубрике

ПЕВАЧ ПРЕСЕКАО: Селим се из Београда, сада ће чути и моји родитељи
АЛЕКСАНДАР МИСОЈЧИЋ КСАНДЕР у суседној Бугарској је изузетно тражен и све популарнији.
23. 02. 2025. у 21:45 >> 22:44

"ХТЕЛА САМ СВЕ ДА КАЖЕМ ХАРИСУ!" Певачица раскринкала Мелину: "Била је грозна, свима се хвалила"
РАЗВОД Мелине и Хариса Џиновића изазвао је много реакција...
23. 02. 2025. у 21:20

"ЧЕКАМО ДЕЧКИЋА!" Гоца поделила срећне вести: "Само нека је жив и здрав, живот је леп" (ВИДЕО)
ГОЦА и Раша имају велики повод за славље!
23. 02. 2025. у 17:36

ЛУКАС О СВАЂИ СА БРЕНОМ: "Она је лош човек, постоји снимак из моје куће... - забила ми је нож у леђа!"
ПЕВАЧ Аца Лукас годинама је био добар пријатељ са Лепом Бреном а посебно његова бивша супруга Соња.
23. 02. 2025. у 12:38

"УДАРИО МЕ ПЕСНИЦОМ У ГЛАВУ": Диклић о снимању "Маратонаца": "Бата ме нокаутирао, па почео да ме шутира"
ГЛУМАЦ Богдан Диклић једном приликом је, гостујући на трибини у оквиру "Лесковачког интернацоионалног фестивала филмске режије", испричао шта се све дешавало на снимању серије "Грлом у јагоде", али и филмова "Национална класа" и "Маратонци трче почасни круг".
23. 02. 2025. у 10:23
Sandra
12.03.2021. 18:43
Megan i Hari su konačno javno mogli na miru da kažu zašto su otišli iz Britanije. Oboje slobodni, nezavisni i bez monarhijskih "lanaca" žive na američkom kontinentu. baš ih briga za popularnost u Britaniji. Kraljevska porodica metuzalema.
Niko
12.03.2021. 20:35
Ne volim nesto puno engleze, ali ovoj megan svaka cast, rekla je ono sto su i svi drugi znali, nije njih bez veze zanimala boja koze deteta... zar neko misli stvarno da je diana nastradala toboz zbog paparaca... Ne nije iza toga se krije jedna druga stvar ona je bila engleska princeza... A njen decko arapin... Znaci njihovo dete bi bilo druge vere, boje koze... I jedan od ljudi za tron. Treba malo razmislja ti, nista se u zivotu ne desava slucajno.