"ПРВИ ПУТ У ЖИВОТУ ПАРТНЕР МИ ЈЕ НАЈБОЉИ ПРИЈАТЕЉ": Марија Килибарда искрено о љубави у доба пандемије
ЗА водитељку Марију Килибарду (40) протекла година била је врло узбудљива.
Фото Александар Крстовић/Миша Обрадовић
Пред почетак пандемије отпочела је везу са Браниславом Вучелићем, крајем маја покренула је линију накита “КИ”, а затим постала тетка малишана Реље и Вишње. Њене две млађе сестре породиле су се у размаку од шест месеци, због чега јој је срце пуно. Када год има слободног времена чува сестрића и сестричину, а у шали воли да каже да то доживљава као “генералну пробу”.
Ако је судити по успесима и радостима које наставља да ниже, чини се да Марији ни текућа година у којој обележава 20 година телевизијског рада, неће бити ништа мање лепа. Кроз два месеца прославиће и годишњицу успешног бизниса, у чијем фокусу је лавиринт као подсетник да иза сваког проблема, колико год се у тренутку чинио нерешив постоји излаз.
О свом партнеру Браниславу Вучелићу и о томе да ли је карантин био изазов за њихов однос Марија је рекла:
- Без њега не бих тако лагано прошла кроз тежак период за нама. За годину дана, провела сам с њим више времена и доживела размена више него са било којим бившим партнером у дужим везама. Самим тим, све је брже испливало на површину и лепо и ружно. И знала сам да ће, ако прегрмимо првих пар месеци карантина, то бити једна лепа стабилна веза. Први пут у животу партнер ми је најбољи пријатељ. Ранијих година мислила сам да то не желим, да већ имам своје пријатеље и да су ми у партнеру потребне друге ствари. Да сваки дан мора да се дешава ватромет страсти и да све морамо да радимо заједно. То везу гуши и она прегорева. Такав однос није здрав и нити дугорочно квалитетан. Права ствар је имати неког чији број позовеш кад год ти се догоди нешто битно. Желиш његово мишљење, знаш да ти је ветар у леђа и подршка. Између Бранислава и мене постоји потпуна отвореност, константна размена и дељење свега. То је право партнерство које мора да дође како из чисте љубави и страсти, тако и из пријатељства.
(Стори)
Препоручујемо
"ЈА САМ НАЈВЕЋА БУДАЛА У УНИВЕРЗУМУ": Гоца Тржан искрено прокоментарисала свој развод
10. 03. 2021. у 09:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)