РЕКЛА ЈЕ И ЗА МИКУ ДА НИЈЕ КРИВ: Лидије Вукићевић шокирала подршком Лечићу, а сада је прозивају - Пролупала, изиграва лудило! (ФОТО)
ГЛУМИЦА Лидија Вукићевић огласила се поводом скандала који ових дана потреса Србију, а тиче се оптужби на рачун Бранислава Лечића за силовање од стране глумице Данијеле Штајнфелд.

Фото. Принтскрин
Наиме, Лидија је стала на страну Бранислава Лечића, а након њене реченица:
- Како мене нико није силовао - друштвене мреже су се усијале.
Глумица је јасног става да Бранислав није силовао Данијелу, те, према њеном мишљењу, Штајнфелдова се нећкала и није имала јасан став шта жели, а шта не.
– Лека није манијак. Он је згодан фрајер којем то апсолутно није потребно. Ја се питам како то мене нико није силовао. Ево, 30 и нешто година сам на сцени, нисам ни ружна ни оваква ни онаква. Била сам једна од најпопуларнијих глумица старе Југославије – истакла је Лидија Вукићевић.
Корисници Твитера су њене речи осудили, а ово су само неки од увредљивих коментара.
– Ко се коме ту шлихта или су стварно малоумници, нисам паметна – један је од коментара.
Ипак, многи сматрају да је баш Лидија требала да пружи подршку својој млађој колегиници.
– Баба пролупала! Уместо да пружи подршку, изиграва лудило.
(Објектив)

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

САМО 5 ЗЕМАЉА: Ко је све гласао за Србију и како - максималних 12 од комшија (ФОТО)
ПОСЛЕ завршеног финала "Евровизије 2025", на званичном сајту престижног музичког такмичења објављено је и како су гласале земље учеснице у полуфиналима.
18. 05. 2025. у 11:34
Коментари (1)