ПОЗНАТИ ГЛУМАЦ ПРЕМИНУО ОД ТУМОРА НА МОЗГУ: Остаће упамћен по улози у серији "Чернобиљ" (ВИДЕО)

БРИТАНСКИ глумац Пол Ритер преминуо је од тумора на мозгу у 55. години, саопштио је данас његов агент.

ПОЗНАТИ ГЛУМАЦ ПРЕМИНУО ОД ТУМОРА НА МОЗГУ: Остаће упамћен по улози у серији Чернобиљ (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Агент Ритера рекао је за Гардијан да је глумац преминуо код куће, док су уз њега били чланови породице.

Ритер је најпознатији по улогама у филмовима "Хари Потер и Полукрвни принц" и "Зрно утехе" из серијала Џејмс Бонд, као и по улози у ситкому "Friday Night Dinner" и серији "Чернобиљ".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

СТАРИ ИНДИЈСКИ ТРИК: Како најлакше расхладити кућу током врелих дана?