ИНФЛУЕНСЕРКА ЖЕЛЕЛА ДА ОЧАРА ФОТОГРАФИЈОМ: Сада јој се сви смеју - Инстаграм овакве грешке не прашта (ФОТО)
РАФА Калиман (28), инфлуенсерка и лепотица из Бразила коју прати више од двадесет милиона људи на Инстаграму, објавила је заводљиви селфи на ком носи само поткошуљу.

Фото: Принтсцреен/Инстаграм
Ипак, као и бројне друге инфлуенсерке жељне тога да на фотографијама изгледају савршеније него у стварности, заиграла се фотошопом и унаказила пса који стоји поред ње.
На њену жалост, то су приметили корисници друштвене мреже Реддит и Рафа је постала предмет свеопштег исмевања на друштвеним мрежама. Пратиоци друштвених мрежа овакве гафове не праштају.
(Б92)

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

УСТАШЛУК НА ДЕЛУ И Хрватски кардинал велича Томпсона - тотално лудило у Хрватској
КОЛИКО је Хрватска огризла у мржњи према Србима говори чињеница да је чак и тамошњи кардинал говорио о концерту Топсона познатог по песмама које величају клање Срба.
24. 04. 2025. у 17:01
Коментари (0)