МИМА КАРАЏИЋ О БРАНИСЛАВУ ЛЕЧИЋУ: Дај Боже да се све ово заврши, знам Леку 30 година
ГЛУМАЦ Мима Караџић дотакао се случаја који је потресао јавност, па је рекао шта има о оптужбама на рачун Бранислава Лечића, које је изнела Данијела Штајнфелд, за силовање, као и Мерима Исаковић, за сексуално злостављање.
Фото: Принтскрин
- Ја знам Леку, знам га 30 година и друг ми је и мислим о њему све најлепше. Знам и Данијелу Штајнфелд, играо сам с њом и о њој мислим све најлепше. Мерима ми је била класна другарица, играли смо заједно, радили све могуће глумачке вежбе... - казао је Мима на почетку.
- Ја данас после извесног времена стварно не знам и не желим да пресудим ником, далеко било, не желим ни да коментаришем на ружан начин. Дај Боже да се све ово заврши - изјавио је Караџић данас у емисији "Премијера".
(Блиц.с)
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)