"ДА БУДЕМ ЛЕПА ЗА КРАЈ": Цеца објавила "Расуло", мистериозном поруком збунила пратиоце

13. 04. 2021. у 09:02

ФОЛК певачица Светлана Цеца Ражнатовић најновијом објавом на Инстаграм налогу збунила је своје пратиоце.

ДА БУДЕМ ЛЕПА ЗА КРАЈ:  Цеца објавила Расуло, мистериозном поруком збунила пратиоце

Фото: Принтскрин

Наиме, Цеца је објавила фотографију и своју познату песму "Расуло".

-  У овом расулу, ја само за себе на усне стављам сјај, да будем лепа за крај - гласе стихови ове нумере, а објаву можете погледати КЛИКОМ ОВДЕ.

Певачицини обожаваоци се питају, да ли је она овом несвакидашњом објавом хтела да пошаље поруку, да је њена емотивна веза са Богданом Срејовићем на климавим ногама.

Како су медији јуче писали, Цецин дечко је био заражен короном, а фолк звезда је свог изабраника две недеље неговала у својој вили у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЗЕЛЕНСКИ ПОНОВО УДАРА: Два указа и нове оптужбе против Москве