ОТКРИВЕНА ВЕЛИКА ТАЈНА ХИТА "ПЛАВИ СЛОН": Један певач је одбио да сними песму са групом Твинс - онда се десио обрт
18. 04. 2021. у 22:08
Ера Ојданић је постао актуелан и у клубовима након што је снимио дует са у то доба веома популарном групом Твинс.
Повезане вести
БАНЕ ВИДАКОВИЋ ПРЕКИНУО ПОЗИВ У УЖИВО ЕМИСИЈИ: Љутито поручио: "Нисам планирао о овоме да причам, довиђења"
ВИШИ суд у Београду осудио је глумца Бранислава Видаковића на новчану казну од 100.000 динара због недозвољеног држања хероина, а његовог пријатеља Илију Марковића на годину и по дана затвора због препродаје наркотика.
18. 04. 2021. у 16:32
Најновије из рубрике
ПРВЕ СЛИКЕ МЕЛИНЕ ПОСЛЕ УДАЈЕ: Фаталнија и скупоценија него икад (ФОТО)
УМЕ да ужива.
11. 07. 2026. у 22:17
РАТ ДВЕ ЛЕПЕ Лукићева љута на Брену: "Више ме не занима као особа у мом животу"
"Није ми се јавила и то је све."
11. 07. 2026. у 21:14
"НИСАМ ТРУДНА, АЛИ ВИДИТЕ ШТА МИ ЈЕ СА ТЕЛОМ ЗБОГ ВАНТЕЛЕСНЕ": Позната Српкиња у новој борби за потомство (ФОТО)
"НИСАМ трудна, а ево како ми тело изгледа после хормоналне терапије и извађених 8 јајних ћелија."
11. 07. 2026. у 20:42
ПЕВАЧИЦА У ЛУКСУЗНОЈ ВИЛИ О КОЈОЈ СЕ ГОДИНАМА ПРИЧА: Мермерни ентеријер, монументални клавир, свећњаци (ФОТО)
ПОСЛЕ успеха "Туге мојих дана" Маријана Катић подигла лествицу, нови спот снимила је у чувеној вили о којој Београд годинама прича.
11. 07. 2026. у 19:20
БУДИМ СЕ И ЛЕЖЕМ СА МУЗИКОМ, А НАЈВИШЕ СЕ РАДУЈЕМ ЋЕРКИ: Каја Остојић о новим песмама, породици и летњим плановима (ФОТО)
МУЗИКА је њена свакодневица, инспирација не престаје, а највећа срећа стиже јој из породице.
11. 07. 2026. у 18:40
Коментари (0)