БИЛА ЈЕ ЗВЕЗДА У "СРЕЋНИМ ЉУДИМА": Не живим у Албанији
ДЕМАНТИ Злате Нуманагић преносимо у целости без измена.

Фото: Принтскрин
У складу са чланом 83 Закона о јавном информисању и медијима, молим вас да објавите следећи деманти:
Дана 04.04.2021. године, у електронском издању сте објавили текст под насловом "БИЛА ЈЕ ЗВЕЗДА У СРЕЋНИМ ЉУДИМА: Данас живи у Албанији, нећете веровати чиме се тамо бави (ФОТО/ВИДЕО)", у ком тексту је изречена неистинита информација, а на основу које стварате нетачну односно погрешну слику о мом пребивалишту, за шта сматрам да је усмерено против моје репутације, личне безбедности, као и моје егзистенције будући да ниједан позив за снимање серије/филма/рекламе, од објављивања овог текста нисам добила.
Имајући у виду наведено, овим путем желим да демантујем следеће:
1. "У ресторану, у ком се махом служе медитерански специјалитети, осим њих две ради локално особље"
2. "Данас живи у Албанији, нећете веровати чиме се бави"
Ресторан о коме пишете сам као опремљени локал изнајмила 2016. године и он никада није био у мом власништву. Тај ресторан је радио од априла до септембра те исте године, након чега више нисам држала ниједан ресторан у Албанији (нити као закупац, нити као власник) нити сам, након тог периода, живела у Албанији).
Дакле, информације да радим у сопственом ресторану у Албанији и да живим у Албанији нису тачне, па самим тим стварају погрешну слику о мени у друштву.
Овом приликом Вас молим да објавите у писаној форми мој деманти заједно са мојом сликом на којој пише исто као у Вашем објављеном тексту, али са разјашњењем да не живим у Албанији: "БИЛА ЈЕ ЗВЕЗДА У "СРЕЋНИМ ЉУДИМА": Не живим у Албанији".
У Београду, 19.04.2021. године,
Злата Нуманагић

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.
07. 08. 2025. у 16:00
Коментари (0)