ПЕВАЧ Ера Ојданић доживео је данас саобраћајну незгоду у Београду.
Повезане вести
МАНИЈАК ПРОГОНИО СУЗАНУ МАНЧИЋ, ПРЕТИО ДА ЋЕ ЈОЈ ОТЕТИ ДЕЦУ: Бивша лото девојка први пут проговорила о шокантној причи из прошлости
СУЗАНА Манчић, коју многи памте као лото девојку бивше Југославије, сматра да су се прогонитељи охрабрили с појавом интернета и друштвених мрежа.
04. 05. 2021. у 12:50
ЦЕЦА ОТКРИЛА КАДА ПРАВИ КОНЦЕРТ КОЈИ СВИ ЧЕКАЈУ: Певачица објаснила шта пре тога мора да се догоди
ПРОШЛЕ недеље Светлана Цеца Ражнатовић се вакцинисала, а тада је причала и о наступима.
04. 05. 2021. у 11:27
ОПУШТАЈУЋИ БАЗЕН: Нина Радуловић, празнике провела у Врњачкoj Бањи
ВОДИТЕЉКА Нина Радуловић (34) првомајске и ускршње празнике провела је са сином Лавом у једном хотелском ризорту код Врњачке Бање.
04. 05. 2021. у 11:13
НЕМА ДОБРЕ РАКИЈЕ БЕЗ СРБИЈЕ: Рокер Бил Гулд из "Фејт но мор" представио другу шљивовицу "yebiga бела"
БАС гитариста и један од оснивача групе "Фејт но мор" из Сан Франциска, Бил Гулд (58), иначе, осведочени пријатељ Србије, након првенца ракије "yebiga прва", класичне српске шљивовице из бурета, представио је америчком тржишту ново жестоко пиће "yebiga бела", шљивовицу чистог воћног укуса која је одлежала у иноксу.
04. 05. 2021. у 10:11
Најновије из рубрике
КРСТИЛА ЈЕ! Луна после много година открила истину о куми Анастасији: "Можда сам је повредила"
"МИСЛИМ да не би ни дошла."
26. 03. 2026. у 23:06
ПРЕСЕКЛА ПРЕКО НОЋИ: Ружа Рупић званично раскинула (ФОТО)
МЛАДА певачица Ружа Рупић изненада је ставила тачку на своју емотивну везу и то након периода који, како тврде упућени, није био нимало лак.
26. 03. 2026. у 22:10
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
ЦЕО СВЕТ ПРИЧА ДА СЕ УПРОПАСТИЛА, ЊЕНО ПОСЛЕДЊЕ ИЗДАЊЕ ТО ДЕМАНТУЈЕ: Марго Роби је и даље шик! (ФОТО)
ЦРНА боја је увек "ин", а глумица Марго Роби је показала како се носе црни одевни комади од главе до пете.
26. 03. 2026. у 20:00
ИНТИМАН СНИМАК ВОДИТЕЉА ПИНКА Испред хотела, у колима у 5 ујутру - уцена од 70.000 €: "Баш си се трудио!"
"NA KRAJU после гомиле времена проведеног у убеђивању стигао му је скриншот где се виде само два гола тела једно на другом. Били су на задњем седишту аутомобила."
26. 03. 2026. у 19:40
Коментари (0)