БРИТАНСКА ГРУПА КОЛДПЛЕЈ ОБЈАВИЛА НОВИ СИНГЛ: Нови хит лансирали у свемир
Британска рок група "Колдплеј" одабрала је ванземаљски начин да обележи објављивање најновијег сингла "Higher Power" емитовањем песме - у свемир.

Фото: Depositphotos
Група позната по песмама "Paradise" и "Viva la Vida" повезала се с Међународном свемирском станицом (ИСС) како би у четвртак увече разговарала са европским астронаутом Томасом Песке о животу у свемиру.
Том приликом су поделили снимљену верзију нове песме уз помоћ шарених ванземаљских холограма који су "плесали" у ритму, а француски астронаут пустио је да песма ИСС-у.
- У овом тренутку не можемо да свирамо ни за кога на Земљи, па смо помислили да је изведемо за тебе - казао је певач Крис Мартин Песке у разговору чији је снимак објављена у петак. То је као концерт за једну особу.
"Колдплеј" ће ускоро извести песму на додели награда за поп музику Brit Awards на реци Темзи.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)