СВИФТОВА ЗАХВАЛИЛА ДЕЧКУ, ЛИПА НАГРАДУ ПОСВЕТИЛА ХЕРОЈИМА: У лондонској "02 арени", додељене Брит награде, музичари наступали уживо
ДОДЕЛА БРИТ награда за 2021, у лондонској "О2 арени", била је први већи музички догађај у Великој Британији, а окупио је око 4.000 људи у публици, који нису морали да носе маске и пазе на физичку дистанцу, али су морали да покажу негативан тест на корону на улазу.
Фото АП и ЕПА
Тачно 2.500 карата подељено је запосленима у основним делатностима у Лондону, у знак захвалности на несебичној посвећености. Догађај је преношен и на телевизији, а уживо су наступили "Колдплеј", Елтон Џон, Пинк, као и Дуа Липа, која је покупила награде за најбољи албум и најбољу британску певачицу. Она је прву награду посветила младом тамнопутом јунаку Џимију, који је трагично изгубио живот у априлу, покушавајући да спасе жену која је са Лондонског моста скочила у Темзу, а другу медицинској сестри, дами Елизабет Анионву. Награда "Глобална икона" припала је Тејлор Свифт, која је ушла у историју као први женски добитник тог признања, захваливши у говору и свом дечку. Били Ајлиш је најбоља светска певачица, Викенд је најбољи инострани певач, а Хари Стајлс, који је дошао у "гучи" оделу и с ташном налик на женску, има најбољи сингл на Острву - Watermelon sugar.
Женски трио "Литл микс", чије су две чланице Ли-Ен Пинок и Пери Едвардс пре неколико дана објавиле да су трудне, добио је БРИТ награду као најбоља британска група.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)