КСЕНИЈА ДОЖИВЕЛА МАЛИ ПЕХ НА ПРОБИ: Све се десило у бекстејџу, пред почетак финала "Евровизије"

Новости онлине

22. 05. 2021. у 20:23

ЧЛАНИЦЕ групе "Hurricane", Сања, Ксенија и Ивана лудо су се забављале на проби пред сад финале "Евровизије", а Ксенија је у једном тренутку доживела мали пех.

КСЕНИЈА ДОЖИВЕЛА МАЛИ ПЕХ НА ПРОБИ: Све се десило у бекстејџу, пред почетак финала Евровизије

Фото: Принтсцреен

Наиме, њена застава Србије коју је држала у рукама се заглавила, али је уз помоћ пријатеља успела да реши овај проблем.

Реакција Кнежевићеве била је јако симпатича и насмејала је све до суза.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

СТРАНИМ ДЕЛЕГАЦИЈАМА ПО ЦРТУ БЕЛОГ Милан Кнежевић открио три основна производа Црне Горе: Нафта, цигарете, кокаин