ПРОБЛЕМ ЗА НАГЕЛСМАНА: Момак који је разочарао целу Србију доживео повреду! Упитан за ЕУРО?
Фудбалери Бајерна из Минхена поражени су од екипе Хофенхајма резултатом 4:2, а поред пораза све је забринула и повреда младог репрезентативца Немачке Александра Павловића.
Фото АП
Момак српског порекла, који је на крају прихватио позив Немачке селекције, те је уврштен и на списак играча који конкуришу за ЕУРО, доживео је повреду у 34. минуту и због ње је морао да напусти игру.
Он је по свему судећи повредио скочни зглоб, па остаје да се види колико је повреда озбиљна и да ли би могла да га спречи да конкурише за тим Немачке овог лета.
Немачка је домаћин овогодишњег Европског првенства и налази се у групи А са селекцијама Шкотске, Мађарске и Швајцарске.
БОНУС ВИДЕО: МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан
Препоручујемо
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику
Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).
02. 02. 2026. у 08:00
СВИ У ШОКУ! Репрезентативка Србије има рак, доктори дијагностиковали карцином - сви се моле за њу!
Најновије вести из српског спорта су уздрмале многе.
02. 02. 2026. у 20:00
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)