"КУВА" ПРЕД ЕУРО 2024: Ситуација у табору Енглеске ће обрадовати "орлове"
Селектор фудбалске репрезентације Енглеске Герет Саутгејт објавио је јуче да на Европско првенство неће путовати Хари Мегвајер и Џек Грилиш, а одстрањивање фудбалера Манчестер ситија изазвало је велику буру на острву.

FOTO: AP/Tanjug
"Дејли телеграф" пренео је да је атмосфера после одстрањивања Грилиша из репрезентације озбиљно нарушена, као и да су поједини играчи тражили да Саутгејт објасни зашто се одлучио на овај потез.
Иако је Грилиш био шокиран одлуком, исти медији преноси да нема индиција да је дошло до сукоба, већ се он након ове одлуке професионално поздравио са свим саиграчима и члановима стручног штаба и напустио припреме.
Са овом одлуком нису се сложили ни многи енглески новинари, међу њима и Амос Марфи.
- Џек Грилиш можда није заслужио пут у Немачку на основу форме ове сезоне, али он је профил играча као ниједан други у тиму. Езе, Гордон и Боувен остављају без даха, они мењају ток утакмице, али нису ти који доносе победе. У тесној утакмици на 20 минута пре краја, Грилиш је тај ког желите у тиму - написао је Марфи.
Иначе, Саутгејт је на конференцији за медије у четвртак, по објављивању списка, рекао да је форма играча које је изоставио била фактор за његову коначну одлуку.
БОНУС ВИДЕО: МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан
Препоручујемо

АМЕРИ У ШОКУ ПОСЛЕ ЧУДА ДЕНВЕРА У ОКЛАХОМИ: Не могу да верују шта је Никола Јокић доживео
Никола Јокић је обично тај који шокира светску кошаркашку јавност због оног што ради у дресу Денвер нагетса, али је љубитеље НБА лиге овога пута шокирало - оно што је доживе.
06. 05. 2025. у 20:15

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је поново пробуђена европска сила
ПОСЛЕ ремија у спектакуларној првој утакмици полуфинала, Интер и Барселона укрштају копља и у реваншу, овога пута на "Ђузепе Меаци", где ће нешто пасти коначна одлука о финалисти Лиге шампиона.
06. 05. 2025. у 07:45

КОШАРКАШИ ПАРТИЗАНА ТУКЛИ "ГРОБАРА"?! Александар Пријовић открио шок детаље туче играча и гостију ноћног клуба (ВИДЕО)
Кошаркашки клуб Партизан саопштио је у понедељак касно увече да су се три играча црно-белих "нашла усред инцидента који се догодио недалеко од познатог београдског ноћног клуба", а дан касније огласио се и фудбалер Александар Пријовић, који је био на истој локацији, и ког су поједини српски медији довели у везу са овим скандалом.
06. 05. 2025. у 17:02
Коментари (1)