УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Познато ко суди утакмицу Србија - Енглеска на ЕУРО 2024
СРБИЈА први меч на Европском првенству игра против Енглеске, а УЕФА је одлучила ко ће судити ту утакмицу.

FOTO: Tanjug/AP
Избор је пао на познатог италијанског арбитра Данијелеа Орсата. Њега наши навијачи памте по добром, пошто је судио "орловима" у оном чувеном мечу у Лисабону када су изабраници Драгана Стојковића Пиксија победили Португал (2:1) и пласирали се на Светско првенство.

Данијеле Орсато/ФОТО: М. Вукадиновић
Овом 48-годишњаку ће помагати земљаци Ћиро Карбоне и Алесандро Галатини. Четврти судија биће Словак Иван Кружлијак, а главни у ВАР соби биће Италијан Масимилијано Ирати.
Подсетимо, жребом који је у децембру одржан у Хамбургу, "орлови" су сврстани у групу Ц, а у њој су још и Енглеска, Данска и Словенија.
Србија први меч на ЕУРО 2024 игра против Енглеске у недељу од 21 сат.
БОНУС ВИДЕО: НАСТАВЉА СЕ МИСИЈА ЕУРО 2024: "Орлови" у добром расположењу на другом тренингу у Аугзбургу
Препоручујемо

НИКО ГА НЕ МОЖЕ САЧУВАТИ: Доминацији Николе Јокића нема краја!
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Нагетса и Лејкерса који се састају у "Бол арени" (2.30).
14. 03. 2025. у 15:17 >> 15:17

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)