"МНОГО РУСА БОДРИ СРБИЈУ У НЕМАЧКОЈ" Бивши репрезентативац открио: Биће неуспех и катастрофа ако не прођемо даље
НЕКАДАШЊИ репрезентативац Србије Мирослав Богосавац из Русије прати дешавања на Европском првенству у Немачкој, а у разговору за "Метарејтинг" говорио је о игри "орлова" и голу Луке Јовића против Словеније.
FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ
Некадашњи фудбалер Чукаричког који је убележио наступ у сениорској репрезентацији Србије говорио је о дуелу са Енглеском.
- Уз сво дужно поштовање према Енглеској, почели смо лоше утакмицу против ње. После примљеног гола Србија је требало да изједначи, али није успела. Што се тиче утакмице са Словенијом, хвала богу да је Јовић постигао гол на крају. Словенија је такође одиграла веома добро. Штета што наша репрезентација има само један бод из две утакмице, али на Европском првенству сви тимови се боре за што бољи резултат, почео је Богосавац.
Сматра да ће елиминација у групној фази бити катастрофа по Србију.
- Ако Србија не прође у осмину финала, наравно да ће бити неуспех и катастрофа. Стојковић је био сјајан играч, зна како да припреми екипу, јер ова утакмица је за играче и навијаче веома важна.
Задовољан је што Руси навијају за Србију.
- Има много руских и српских навијача на мечевима Србије. Знам да Руси подржавају Србију, много њих је отпутовало у Немачку. Знао сам да ће да буде тако, зато што смо ми браћа. Веома сам срећан када видим да су Руси уз нас. Сваки фудбалер у српској репрезентацији зна за подршку из Русије - закључио је Богосавац.
БОНУС ВИДЕО: ТУЧА НАВИЈАЧА НА ЕУРО 2024: Албанци напали српске навијаче, нису се добро провели
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза
МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.
27. 04. 2026. у 10:36
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Зашто не треба говорити "прими моје саучешће"? Отац Предраг открива: "Не будите плитки"
"КАДА изјављујете саучешће не будите плитки..."
29. 04. 2026. у 12:35
Коментари (0)