ДА ЛИ ЈЕ БИЛО НАМЕШТЕНО!? Румунија и Словачка одиграли тачно онако како су сви знали да ће бити!

26. 06. 2024. у 19:54

Фудбалска репрезентација Словачке одиграла је нерешено са селекцијом Румуније 1:1 у последњем колу групе Е на Европском првенству у Немачкој, па су обе екипе прошле даље.

Овај сусрет пре почетка пратиле су бројне контроверзе. Доста се причало о томе да ће сусрет бити "намештен" и да се очекује 0:0, међутим обе екипе су то од самог почетка демантовале. Нападали си Словаци и Румуни. Стварали бројне шансе пред головима противника и заиста сјајно забавили публику.

После бројних покушаја, Ондреј Дуда је успео да матира румунског голмана Ниту у 24. минуту.

КЛИКНИ И УЗМИ 3000 БОНУС
ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА

Након тога Румунија је кренула знатно офанзивније и то јој се исплатило у 36. минуту када је судија након консултација свирао пенал за њу.

Марин је био прецизан са беле тачке и донео изједанчење.

Други део меча почео је слично као и први, обе екипе су кренуле офанзивно не дозволивши да се говори о било каквим "договорима". Словачка је била нешто конкретнија и створила нешто више прилика али није дошло до промене резултата.

До краја меча наставили су и једни и други нападачки, али је темпо опао па ни једна селекција није срљала превише ка голу противника. Ривали су играли стрпљиво и смирено дошавши до резултата који и једне и друге води у други круг.

Ова група је, подсетимо, донела је много узбуђења. У питању је једина група у којој су све екипе уписале по једну победу и реми, па је о коначном пласману одлучивала гол разлика. У тој ситуацији Румунија је прва на табели, Белгија друга, док је Словачка на трећој позицији, али пошто има четири бода потпуно је сигурна у другој фази са позиције број три. Испали су Украјинци, и то после врло чудног меча са Белгијом.

БОНУС ВИДЕО: ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00

ЈАНА СЕ РАЗВЕЛА ОД МУЖА КАД ЈЕ ОБОЛЕО ОД РАКА: Не кајем се, преко Фејсбука сам сазнала да је умро

ЈАНА СЕ РАЗВЕЛА ОД МУЖА КАД ЈЕ ОБОЛЕО ОД РАКА: "Не кајем се, преко Фејсбука сам сазнала да је умро"

СУДБИНА некада уме да се поигра са нама и доведе нас пред невероватна искушења. Некада морамо да донесемо важне одлуке које могу да нам промене ток судбине.

28. 06. 2024. у 20:02