"НЕ ЖИВИМ ЈА ОД ОВОГ ПОСЛА!" Драган Стојковић Пикси се не плаши отказа, а ево шта је рекао о побуни фудбалера
НИЈЕ Драган Стојковић Пикси успео ни на другом великом такмичењу. Променио је стил игре, од лепршавог фудбала у Катару, где смо играли на гол више и нисмо се прославили, сада смо опалили бункерицу 270 минута и опет велико ништа.

ФОТО: И. Маринковић
Али... Пета Звездина звезда јесте кривац, мада сигурно није једина, однос појединаца према националном тиму је благи ужас, па се већ и пре него што су слетили у Београд појавила информација да појединци неће играти док је Пикси селектор.
То је било и једно од питања новинара на аеродрому Никола Тесла упућено Стојковићу.
- Разумем незадовољство, разумем фрустрацију. Ако је неко незадовољан, прво сам ја незадовољан. То како се ја осећам у души то је моја приватна ствар. Никога не треба да интересује. Не постоји трагедија, запамтите! У спорту не постоји трагедија. Не постоје фијаска и дебакли. Дебакл је кад те неко добије 7:0 и кад пијанчиш по Аугзбургу и Минхену и кад се тучеш на тренингу. То су ствари где треба да будемо критиковани, а тога није било - нагласио је Пикси и онда пребацио лоптицу у двориште незадовољних фудбалера.
- Па то питај њих, човече. То кад видим званичну изјаву, те информације и дезинформације нећу да коментаришем. Правите проблеме где их нема. Ја разумем медије, ово је идеална прилика. Чекали сте неуспех, изволите, ударајте, пљујте, вређајте... Чекали сте сви, немој да се лажемо. Негативне ствари доносе ту неку лошу врсту интересовања - поручио је селектор.
Питање је само колико још дуго ће Стојковић имати префикс селектор.
- Видите, ја волим своју земљу заиста. Али видите, не држим се ја као пијан плота. Нити ја живим од овог посла... Волим да радим за своју земљу, волим да помажем. Звали су ме пре три године када су били проблеми, па сам их решио. Без испаљеног метка. Корак по корак - закључио је Пикси.
БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда
Препоручујемо

ОСТАВКА? АЈДЕ, СЛЕДЕЋЕ ПИТАЊЕ... Прва изјава Пиксија након слетања у Београд
26. 06. 2024. у 23:54 >> 00:08

"ЈА САМ У ШОКУ!" Селектор Данске изненађен оним што је урадио Драган Стојковић Пикси
26. 06. 2024. у 08:00

"НИСМО ПРОШЛИ? КАКВЕ ВЕЗЕ ИМА, ТО ЈЕ СПОРТ!" Драган Стојковић Пикси после испадања са ЕУРО 2024: Немам чега да се стидим!
26. 06. 2024. у 00:09 >> 00:09

ВАТРЕНО КРШТЕЊЕ: Петровић дебитује за нови клуб у гротлу "Енфилда"
СРПСКИ чувар мреже ће вечерас уписати званични деби за Борнмут против Ливерпула у мечу који отвара нову сезону најјаче лиге света. Утакмица се игра на "Енфилду" и почиње од 21.00.
15. 08. 2025. у 07:20

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...
Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.
14. 08. 2025. у 17:22

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (24)