У СУСРЕТ ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ: Навијачи се враћају на трибине

Марко Паунић
Марко Паунић

25. 05. 2021. у 16:12

ЕВРОПСКО првенство у фудбалу, које је од 11. јуна до 11. јула на програму у 11 градова Старог континента, игра ће се у присуству публике, преноси агенција АП.

У СУСРЕТ ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ: Навијачи се враћају на трибине

Фото: Н. Параушић

Како се наводи, Будимпешта планира да трибине стадиона "Пушкаш арена" отвори у пуном капацитету, док се у Санкт Петербургу и Бакуу очекује да попуњеност гледалишта буде 50 одсто.

Са друге стране, остали градови домаћини попут Амстердама, Рима, Копенхагена, Букурешта, Минхена, Севиље, Глазгова и Лондона су знатно опрезнији са најавама о броју навијача на трибинама, који ће искључиво зависти од епидемиолошке ситуације.

Планови су да на стадионима у овим градовима у оптицају буде између 20 и 30 одсто места на трибинама.

Уколико се све буде одвијало према плану, у полуфиналу и финалу на Вемблију, који може да прими 90.000 посетилаца, на трибинама би могло да се нађе преко 23.000 навијача, наводи агенција АП.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК У НБА ЛИГИ! Отпуштен Мајкл Мелоун, тренер Николе Јокића у Денвер нагетсима - и то у последњој недељи пред плеј-оф!

ШОК У НБА ЛИГИ! Отпуштен Мајкл Мелоун, тренер Николе Јокића у Денвер нагетсима - и то у последњој недељи пред плеј-оф!

Никола Јокић је обично тај који шокира светску кошаркашку јавност због оног што ради у дресу Денвер нагетса, али су НБА лигу данас потресле најновије вести из Колорада које гласе: управа поменутог клуба за ког игра српски центар отпустила је Мајкла Мелоуна, тренера који је одвео екипу до једине шампионске титуле, али који је тренутно са тимом у серији од четири пораза и питање је да ли ће изборити директан пласман у плеј-оф.

08. 04. 2025. у 19:54 >> 20:11

Коментари (0)

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА:  Дејан Станковић решио да напусти Спартак из Москве, а шампионска трка у јеку?!