ЛОША АТМОСФЕРА У НАЦИОНАЛНОМ ТИМУ: Бивши репрезентативац о проблемима пред ЕП
ATMOSFERA u reprezentaciji Austrije pred Evropsko prvenstvo u fudbalu je veoma loša, tvrdi nekadašnji reprezentativac Mark Janko.

Фото: Н. Параушић
Јанко је, у интервјуу за „НоеН“ рекао да је чуо од ранијих колега у репрезентацији да нерасположење у тиму има потенцијала да у „свако доба експлодира“.
„Чујем да је расположење лоше. Знам из сопственог искуства да је то један од кључних фактора на тако једном турниру. Сумњам да ће то добро проћи“, казао је он.
Према Јанку, постоји осећај да екипа може показати више него што приказује на терену.
"Навијачи желе спектакуларни фудбал, а ми имамо играче за то. Међутим селектор не дозвољава такву игру. Он је слеп. То је његов пут и мора се поштовати, али има и одговорност и мораће да је сноси“, поручује он.

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду
НАКОН доминантног издања у Познању где је славио 3:1, српски шампион ће вечерас пред пуним трибинама "Стадиона Рајко Митић" бранити два гола предности против пољског Леха у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона (21.00).
12. 08. 2025. у 07:20

НЕВИЂЕН СКАНДАЛ НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Против српских одбојкашица играли мушкарци! Ривал Србије одмах избачен са шампионата планете!
Најновије спортске вести су шокантне.
12. 08. 2025. у 19:48

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)