ПИКСИ У ПРОБЛЕМУ: Србија без Митровића, Влаховића, Лазовића и Живковића путује у Јапан

Марко Паунић
Марко Паунић

31. 05. 2021. у 14:41

Најбољи стрелац Суперлиге Милан Макарић из Радника и млади нападач Партизана Немања Јовић накнадно су позвани у фудбалску репрезентацију Србије за утакмице у Јапану, саопштио је данас селектор Драган Стојковић Пикси.

ПИКСИ У ПРОБЛЕМУ: Србија без Митровића, Влаховића, Лазовића и Живковића путује у Јапан

FOTO: M. Vukadinović

"Након медицинског прегледа установљено је да Александар Митровић, Душан Влаховић, Андрија Живковић и Дарко Лазовић имају повреде и са здравственом службом договорено је да буду одсутни", рекао је Стојковић на онлајн конференцији за медије.

Како је објаснио, Митровић је претрпео повреду кука пре три недеље, Лазовић је имао проблема са зубним имплантом, Влаховић са препонама, а Андрија Живковић има лакшу повреду колена.

Претходно, такође због здравствених проблема на списку се нису нашли Душан Тадић, Сергеј Милинковић-Савић, Милош Вељковић, Немања Радоњић, Лука Јовић, Саша Лукић, Никола Миленковић и Урош Рачић.

Србија игра пријатељски меч против Јамајке 7. јуна, а четири дана касније утакмицу "Кирин купа" против Јапана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ! Владимир Путин издао наређење

"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.

24. 12. 2025. у 19:50

Коментари (1)

ТО МИ ЈЕ МНОГО СМЕТАЛО: Беквалчева открила истину о односу са Владом Георгиевим