БОМБА У БАЧКОЈ ТОПОЛИ: ТСЦ довео репрезентативца Хрватске и бившег фудбалера Динама
ФУДБАЛСКИ клуб ТСЦ из Бачке Тополе кренуо је са довођењем појачања за наредну сезону.
ФОТО: ФК ТСЦ
Стигао је Хрват Јосип Ћалушић (27) који игра на позицији централног одбрамбеног. Он у претходне две сезоне наступао за словеначко Цеље.
Ради се о играчу који је прошао све млађе репрезентативне селекције Хрватске за које играо 30 пута.
Поникао је у Хајдуку, а играо је у Динаму. За Загрепчане има и пет наступа за сениорски састав.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)