"КУП ПРИЈАТЕЉСТВА" : Звезда освојила трећи пехар

06. 06. 2021. у 20:55

МЛАДИ фудбалери Црвене звезде тријумфовали су на међународном турниру "Куп пријатељства" за играче до 19 година који се играо на Златибору.

КУП ПРИЈАТЕЉСТВА : Звезда освојила трећи пехар

Црвено-бели су у финалу победили загребачки Динамо са 2:0, и тако трећи пут постали победници овог такмичења, који годинама уназад окупља најбоље екипе са простора бивше Југославије.

Звезда је питање победника решила на почетку утакмице, пошто су оба гола постигнута у првих шест минута.

Стрелци за београдски тим били су капитен Никола Кнежевић и Мирко Николашевић, док је голман црвено-белих Богдан Маринковић у 35. минуту одбранио једанаестерац.

Црвена звезда је освојила пехар на изузетно доминантан начин са свих пет победа и гол разликом 19:0.

МА, НЕ МОЖЕТЕ МИ НИШТА! Новак Ђоковић испрозивао бахате Енглезе као никада у животу!

"МА, НЕ МОЖЕТЕ МИ НИШТА!" Новак Ђоковић испрозивао бахате Енглезе као никада у животу!

Новак Ђоковић и Холгер Руне су се састали у осмини финала Вимблдона, а тај дуел имао је и једну не баш спортску сцену коју је приредила публика, којој се Ноле посебно посветио у говору са самог Централног терена.

08. 07. 2024. у 22:35 >> 22:59

СИН ЈОЈ НЕСТАО У ГРЧКОЈ, ИМАО ЈЕ САМО ГОДИНУ: После 32 године, мушкарац се јавио и рекао: Ја сам ваше дете (ВИДЕО)

СИН ЈОЈ НЕСТАО У ГРЧКОЈ, ИМАО ЈЕ САМО ГОДИНУ: После 32 године, мушкарац се јавио и рекао: "Ја сам ваше дете" (ВИДЕО)

БЕН је нестао у Грчкој пре 32 године. Тада је имао једну годину, а кад се јавио човек који је рекао да је управо он то нестало дете, све се променило.

08. 07. 2024. у 15:47