ПСЖ ПРЕ БАРСЕ: Вајналдум ипак "светац"

Оља Мркић

06. 06. 2021. у 21:03

БИО је већ виђен као нови фудбалер Барселоне, али је ПСЖ био бржи и издашнији, па ће се Џорџињо Вајналдум (30) из Ливерпула преселити у Париз.

ПСЖ ПРЕ БАРСЕ: Вајналдум ипак светац

Фото АП

Разлог што се репрезентативац Холандије брзо предомислио је дупло већа плата коју ће добијати од "светаца", по години око десет милиона евра.

Одлични везиста је за Ливерпул прошле сезоне одиграо свих 38 мечева, а са "редсима" је освојио Премијер лигу и Лигу шампиона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Они који деле санкције Русима - ово нису могли ни да сањају

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Они који деле санкције Русима - ово нису могли ни да сањају

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а једна вест из спорта - шокирала је оне који Русима уводе санкције.

28. 04. 2025. у 20:00

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Навијачи Ливерпула купили 10.000 димних бомби. Нису обратили пажњу - ОД КОГА (ВИДЕО)