"ОРЛОВИ" СЕ НИСУ ПРОСЛАВИЛИ У ЈАПАНУ: Рајковић спасао безидејну Србију убедљивог пораза

Новости онлине

11. 06. 2021. у 11:47

Фудбалска репрезентација Србије изгубила је данас од селекције Јапана 1:0 (0:0) у пријатељском мечу на Кирин купу у Кобеу.

ОРЛОВИ СЕ НИСУ ПРОСЛАВИЛИ У ЈАПАНУ:  Рајковић спасао безидејну Србију убедљивог пораза

Изабраници Драгана Стојковића нису се прославили ни у првих 45 минута, а већ на старту другог полувремена Јапан је дошао до вођства.

У 48. минуту мрежу Србије затресао је Ито, а исти играч у 63. минуту на другој стативи пронашао Ада Онаивуа, који је постигао гол, али је он због офсајда поништен.

Имао је Јапан шансе у наставку меча, али је Рајковић успео да заустави покушаје Такуме Асана.

Ово је први пораз Србије откако је Стојковић постао селектор, а комбиновани тим на турнеји у Јапану, претходно је одиграо нерешено са Јамајком (1:1).

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

90. МИНУТ - Крај. Србија је после ремија са Јамајком изгубила минимално од Јапана.

89. МИНУТ - Рајковић скинуо зицер Асану.

87. МИНУТ - Покушао је и Асано, али право у Рајковића.

83. МИНУТ - Не делује у овом тренутку да било шта може да се промени.  Спор темпо и без шанси.

78. МИНУТ - Иван Илић уместо Немање Максимовића.

76. МИНУТ - У игру ушао Такума Асано бивши играч Партизана.

70. МИНУТ - Јапанци се нису задовољили минималним вођством. Нови покушај домаћих, али Рајковић брани.

64. МИНУТ - Поново је савладан Рајковић, али имали смо среће . Одличан контранапад извели су Јапанци, Ито је на другој стативи пронашао резервисту Ада Онаивуа, али се испоставило да је био у офсајду. Срећа за орлове.

60. МИНУТ - Ређају се напади Јапана, али домаћи имају проблем у завршници, односно тај последњи пас за шасну им прави проблеме. Србија како игра има и добар резултат.

58. МИНУТ - Пикси прави и трећу промену. Терен је напустио млади фудбалер Партизана Јовић, а у игри је млади играч Црвене звезде Гаврић.

50. МИНУТ - Мало је недостајало да Јапан поведе и 2:0. Кавада се нашао у шанси, али није добро реаговао и Рајковић је имао доста среће.

48. МИНУТ - ГОООООЛ.  Јапан води 1:0. Ито је био стрелац после уиграног корнера. Центаршут са десне стране на прву стативу, а затим и идеалан пас главом на другу стативу и лаган посао за Ита ком је асистирао Танигучи.

46. МИНУТ - Марко Петковић и Милош Вулић су у игри, а терен су напустили Марко Грујић који се жалио на повреду и нападач Милан Макарић који је пропустио најбољу шансу.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ - Крај првог полувремена. Ништа нисмо видели у првих 45. минута. Тужна партија и Србије и Јапана.

44. МИНУТ - Најбоља прилика за Србију. Макарић са 16 метара из изгледне прилике шутира траљаво и једина права шанса орлова одлази у неповрат.

41. МИНУТ - Упутила је и Србија први ударац, али не у оквир гола. Јовељић је шутирао, али није био превизан.

39. МИНУТ - Повреда Грујића.

34. МИНУТ - Прва права прилика на мечу и то за Јапан. Ито је феноменално шутирао, а Рајковић одличнбо одбранио. Бар мало узбуђења.

30. МИНУТ - Без голова, без узбуђења, без иједне прилике на мечу.

23. МИНУТ - Слободњак за домаћине на нешто више од 30 метара. Камада је пробао да запрети, али се саплео и шутирао у живи зид.

20. МИНУТ - Србија без идеје. Тешко успева да споји неколико тачних додавања. Јапанци су ти који диктирају темпо, покушавају да наметну свој брз стил игре.

12. МИНУТ - Јапанци први прете! Ито је оштро центрирао са десне стране, а Рајковић успешно боксовао лопту ван свог казненог. Домаћи играчи су озбиљније схватили меч на старту од орлова.

9. МИНУТ - И даље без конкретног учинка наши фудбалери, с тим да су неколико пута Јапанци морали фауловима да прекидају нападе нашег тима

5. МИНУТ - Почетни испитивање снага. Игра се на средини терена између два шеснаестерца. Ништа озбиљно се није десило.

1. МИНУТ - Почела је утакмица! Србија има први напад.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

У ВАЗДУХУ САМ ОСЕЋАО НАПЕТОСТ И МРЖЊУ: Како је Бред Пит умало добио батине у Хрватској

"У ВАЗДУХУ САМ ОСЕЋАО НАПЕТОСТ И МРЖЊУ": Како је Бред Пит умало добио батине у Хрватској

СЛАВНИ глумац Брад Пит привукао је пажњу Хрвата новим филмом у којему псује на хрватском. Реч је о новој комедији Wолфс у којем глуми с хрватским глумцем Златком Бурићем, који је недавно проглашен најбољим европским глумцем.

06. 10. 2024. у 17:04