ХРАБРА ИГРА МАКЕДОНАЦА: Северна Македонија "скупо продала кожу" Украјини, два пенала одбрањена на мечу! (ВИДЕО)

А. Илић

17. 06. 2021. у 16:50

ФУДБАЛЕРИ Северне Македоније у другом мечу Ц групе одиграли су дуел против Украјине на стадиону у Букурешту, где су након феноменалног другог полувремена поражени са 2:1.

ХРАБРА ИГРА МАКЕДОНАЦА: Северна Македонија скупо продала кожу Украјини, два пенала одбрањена на мечу!  (ВИДЕО)

Доста боље прво полувреме за "домаћина", те су Украјинци већ у 29. минуту дошли до вођства. Андриј Јармоленко је натрчао на одбитак, те из непосредне близине послао је лопту у мрежу.

Стрелац првог гола био је асистент у 34. минуту када је додао до Романа Јаремчука, који није оставио много простора Столету Димитриевском да сачува мрежу

Знатно боље друго полувреме Северне Македоније, већ у 55. минуту АЛександар Трајковски је опробао ударац, лопта је погодила пречку. У наставку напада Георги Бушан је добро покрио линију, а Олександр Караваев прави пенал, након ВАР снимка Фернандо Рапалини показује на "белу тачку".

Езјан Алиоски био је извођач, одбранио је голман Украјине, али је фудбалеру С. Македоније наклоњена била срећа, те је одбитак дошао до њега за 2:1.

Нова драма у 85. минуту. Руслан Малиновски извео је искоса прекид, лопта погађа у руку Данијела Аврамовског у живом зиду, а ВАР показује пенал. Док је одговорност преузео Руслан Малиновски, а поново је чувар мреже изашао као победник из пенал рулета.

Трајковски је имао велику прилику у зауставном времену, шутирао је искоса, поред гола Украјине.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13