"МАРАКАНА" ПОДРХТАВА: Звезда близу да добије велико појачање

Часлав Вуковић

18. 06. 2021. у 12:52

ЦРВЕНА звезда је у потрази за нападачем. Ускоро би могла и званично да га добије.

МАРАКАНА ПОДРХТАВА: Звезда близу да добије велико појачање

Фото: Н. Параушић

Како незванично сазнаје портал "РСБ" у питању је Александар Пријовић кога челни људи црвено-белих јуре већ дуже време.

Две стране су ушле у завршну фазу преговора и ускоро би требало да утаначе све појединости, те би искусни нападач постао друго појачање клуба у овој сезони након имењака Драговића.

Деловало је да од овог трансфера неће бити ништа јер шампион Србије није могао да испрати финансијске захтеве бившег фудбалера ПАОК-а. Но, изгледа да се две стране успеле да се договоре.

Пријовић има уговор са Ал Итихадом до 2023. године, али се очекује да он ускоро буде раскинут како би се бивши репрезентативац Србије преселио на "Маракану".

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

ОТКРИВЕНА ТАЈНА КОЈУ СУ КРИЛИ ГОДИНАМА?! Кристијано Роналдо и Георгина Родригез су све преверили?