ЕРИКСЕН ПОСЕТИО САИГРАЧЕ НА ТРЕНИНГУ: Било је лепо загрлити Кристијана, донео је нову енергију тиму

Часлав Вуковић

19. 06. 2021. у 15:32

ДАНСКИ фудбалер Кристијан Ериксен у петак је пуштен из болнице и одлучио је да посети своје саиграче из репрезентације, пренео је АП.

ЕРИКСЕН ПОСЕТИО САИГРАЧЕ НА ТРЕНИНГУ: Било је лепо загрлити Кристијана, донео је нову енергију тиму

Фото: EPA-EFE/Friedemann Vogel/POOL

Ериксен је у петак изашао из болнице у петак и одмах је отишао до кампа репрезентације Данске.

- Нисмо знали да ће доћи. Прекинули смо тренинг. Његова посета је донела добру енергију тиму. Могли смо да га загрлимо. Било је лепо видети га како шета са сином. Био је то добар дан из много разлога - рекао је везни фудбалер Данске Кристијан Нергорд.

Подсетимо, везни фудбалер Интера доживео је 12. јуна срчани удар на утакмици против Финске на Европском првенству. Ериксен је потом пребачен у болницу, где је оперисан – у срце му је уграђен дефибрилатор, апарат који стимулише срчану радњу.

Сјајни играч искористио је прилику да руча са играчима пре него што се вратио кући.

- Било је емотивно јер смо га последњи пут видели како лежи на трави. Знали смо да је Кристијан у реду али потпуно је другачије видети га уживо - изјавио је дански фудбалер Јоаким Меле.

Данаска је изгубила прва два меча на Европском првенству, а последњи меч у групи играће против Русије у понедељак на стадиону Паркен у Копенхагену.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДЕЛИЈЕ ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛЕ: Ево шта су пољски хулигани оставили на Маракани (ФОТО)

"ДЕЛИЈЕ" ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛЕ: Ево шта су пољски хулигани оставили на Маракани (ФОТО)

Црвена звезда и Лех играли су у уторак реванш меч квалификација за УЕФА Лигу шампиона у фудбалу, а у Београд су тим поводом стигли не само хулигани који бодре клуб из Познања, већ и њихови "коалициони партнери" из других пољских навијачких група. И, иако су већим делом дана они мирно боравили у српској престоници, у једном тренутку су направили проблеме, а за собом су на крају оставили и поруку.

13. 08. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: Опростите ми моју ружну прошлост!