ЗВЕЗДА У ЗАВРШНИМ ПРЕГОВОРИМА СА БЕКОМ ЂИРОНЕ Чека се "брзањац" Мохика
КОЛУМБИЈСКИ "брзањац" је све ближи "Маракани". Леви бек Хоан Мохика (28) на најбољем путу је да постане ново појачање српског шампиона, преговори су у завршној фази.

ФОТО: ЕПА
Шпанска Ђирона је Мохику прошле сезоне два пута слала на позајмице, сада би да га прода пошто му уговор истиче следеће године. Пре неколико дана, Ђирона није успела да се преко баража пласира у Примеру, што је још један од разлога да се разиђе са Колумбијцем коме није место у друголигашком фудбалу.
Прошле сезоне је био незапажен у Аталанти из Бергама, у јануару је отишао у Елче, клубу коме је са 17 наступа помогао да избори опстанак у Примери. Стално се понавља податак да се "ради о веома брзом фудбалеру који се бавио атлетиком и 100 метара претрчи за 10,4 секунде". Кад се обују копачке, није битно само колико си брз, већ и како бараташ са лоптом, а да је Мохика добар материјал потврђује чињеница да је за репрезентацију Колумбије забележио 13 наступа. Играо је и на прошлом Мундијалу у Русији.
Док се чекају и лепе вести из преговора са нападачем Александром Пријовићем, фудбалери Црвене звезде завршавају одмор и крећу са припремама за нову сезону. Званична прозивка је сутра. Све је већ испланирано, тако да екипа 24. јуна путује у Аустрију, где ће боравити до 9. јула.
У Аустрији ће одиграти четири утакмице: 28. јуна против екипе ГАК, 1. јула са Арисом, 5. јула против Арђеша, док је генералка 8. јул у Грацу на "Меркур арени" против Штурма.
Препоручујемо

СРПСКИ ТРИО ПИШЕ ИСТОРИЈУ! Драговић, Арнаутовић и Калајџић узданице Аустрије
22. 06. 2021. у 22:01


ОДЛАЖЕ СЕ БАРСЕЛОНИНО СЛАВЉЕ: Очекујемо победу домаћина уз минимално три гола на мечу
ИАКО је титула практично изгубљена, Реал Мадрид ће против Мајорке тражити победу којом би бар за 24 сата одложио промоцију Барселоне у новог првака Шпаније.
14. 05. 2025. у 08:19 >> 18:31

ХРВАТИ ЗГРОЗИЛИ ЕВРОПУ: Ево шта су урадили страним туристима у Загребу (ВИДЕО)
Најновије вести из Хрватске су, по ту земљу, врло непријатне.
14. 05. 2025. у 20:00

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)