РАДОЊИЋ ДЕМАНТОВАО ДА ИДЕ У ЛУДОГОРЕЦ: Највећа глупост коју сам икад видео, то је тешка лаж!

ДАНАС се појавила вест да је Немања Радоњић близу потписа за Лудогорец. Ипак, српски фудбалер је оштро демантовао таква писања.

РАДОЊИЋ ДЕМАНТОВАО ДА ИДЕ У ЛУДОГОРЕЦ: Највећа глупост коју сам икад видео, то је тешка лаж!

FOTO: M. Vukadinović

Бугарски "Меч Телеграф" објавио је информацију да се Немања Радоњић сели у редове тим из Разграда. Они су навели да су остали само лекарски прегледи да се обаве и да бивши фудбалер Црвене звезде стави параф на уговор са вишеструким шампионом Бугарске.

Ипак, српски репрезентативац је демантовао те наводе.

- Лудогорец? Можда највећа глупост коју сам икад видео. То је тешка лаж! - рекао је за "Бутаспорт" Радоњић.

Заиста је та вест била изненађујућа посебно ако се зна да Радоњић игра у квалитетној лиги и било би чудно да се пресели у Бугарску.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне