Политика
ЈЕЗИВО: Новинар БИРН призива смрт председнику Вучићу, поменуо Чаушескуа (ФОТО)
26. 06. 2026. у 09:54
ПРАВИМО ВЕЛИКО НАРОДНО САБРАЊЕ: Вучевић позвао људе да сутра дођу на скуп у Београд
26. 06. 2026. у 09:12
Тенис
ЂОКОВИЋ ДОБИО РИВАЛЕ НА ВИМБЛДОНУ: Ево ко стоји Новаку на путу ка 25. гренд слем титули
26. 06. 2026. у 11:49
МАСКЕ СУ ПАЛЕ! Откривено шта Новак Ђоковић мисли о Јанику Синеру! (ФОТО)
25. 06. 2026. у 17:01
Фудбал
ЧУВЕНИ ТРЕНЕР БАШ ЦЕНИ СРБИНА: Италијански великан жели Милинковић-Савића
26. 06. 2026. у 10:18
ЖОЗЕ МУРИЊО У СВОМ СТИЛУ: Желим да сви играчи Реала изгубе и испадну са Мундијала
26. 06. 2026. у 09:34
ЗА САД СЕ ОВО ЗНА: Ово су потврђена четири пара шеснаестине финала Светског првенства
26. 06. 2026. у 08:20
Mladjo
05.07.2021. 00:28
A der vam jokic koga citavo hvalite. Izdajica svog naroda. Da nije igrao u srbiji gde bi danas Bio??? Meni ni njahavao ni svoje mobile sram ga biiiilllooo
Mladjo
05.07.2021. 00:32
A vam Jokic koga citavo hvalite. Izdajica svog naroda. Da nije igrao u srbiji gde bi danas Bio?nebi njahavao ni svoje kobile sram ga biiiilllooo. Izdajica svog naroda.
Mladjo
05.07.2021. 00:32
A vam Jokic koga citavo hvalite. Izdajica svog naroda. Da nije igrao u srbiji gde bi danas Bio?nebi njahavao ni svoje kobile sram ga biiiilllooo. Izdajica svog naroda.
Mladjo
05.07.2021. 00:32
A vam Jokic koga citavo hvalite. Izdajica svog naroda. Da nije igrao u srbiji gde bi danas Bio?nebi njahavao ni svoje kobile sram ga biiiilllooo. Izdajica svog naroda.
Branko
05.07.2021. 01:06
Videlo se od samog početka da nešto škripi u igri. Bez ideje, bez realizacije, bez borbenosti. Na kraju smo dobili šta smo zaslužili.......kad ne možeš da pobediš kod kuće kao favorit i nisi zaslužio da ideš. Nisam čak ni razočaran, ovakvom igrom tamo nemamo šta da tražimo.
Branko
05.07.2021. 01:06
Videlo se od samog početka da nešto škripi u igri. Bez ideje, bez realizacije, bez borbenosti. Na kraju smo dobili šta smo zaslužili.......kad ne možeš da pobediš kod kuće kao favorit i nisi zaslužio da ideš. Nisam čak ni razočaran, ovakvom igrom tamo nemamo šta da tražimo.
jova
05.07.2021. 03:01
Hvaqla Kokoskovu i igracima,spasili su nas vece sramote na OI!
Igor
05.07.2021. 06:30
Jokiću, lipsali ti konji dabogda!
VLADAN
05.07.2021. 06:39
ovakvi bolje da ne idu .
Aladin
05.07.2021. 06:44
Bolji idu dalje. Cela naša igra je bila očajna od odbrane do napada. To se videlo i na prethodnim mečevima. Ružan kraj za jednu generaciju.
Zozon
05.07.2021. 07:15
Ovo su Orlovi? Orlovi su predatori.Pogledajte, na internetu, kad je orao zgrabio i odneo ocu.Ne jagnje, nego ovcu. Ovi Orlovi na svom terenu izgubili? Sve bi ih smenio i zamenio novim igračima, naprimer juniorskim igračima.Trenerima momentalni otkaz. Junačimo se na sve strane, ovamo sve je katastrofa.
Duško
05.07.2021. 07:41
Tužno jeste, ali s takvom igrom i "nekoliko penzionera " u timu nimalo čudno !