ПАРТИЗАН ОТКАЗАО УТАКМИЦУ У СЛОВЕНИЈИ: Црно-бели због проблема са повредама неће играти против Табора
ПАРТИЗАН је данас требало да одиграо пријатељски меч против Табора из Сежане на припремама у Словенији, али та утакмица је отказана.
FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović
Разлог је тај што црно-беле муче повреде, те због тога није у стању да за два дана одигра две утакмице.
Повређени су Никола Терзић, Иван Обрадовић, Рајко Брежанчић, Данило Пантић, Лазар Марковић и Немања Јовић.
Они ће сви одморити један дан и онда ће у четвртак одиграти последњу утакмицу на припремама, што ће бити и генерална проба пред почетак нове сезоне.
Ривал изабраницима Александра Станојевића биће руски Ростов.
Подсетимо, Партизан прву утакмицу у новој сезони игра 17. јула против Пролетера у Новом Саду.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ДАНИЛО ПАНТИЋ СТИГАО ДО ТРЕЋЕГ МАНДАТА У ПАРТИЗАНУ: Не идите мојим путем
07. 07. 2021. у 08:00
НАВИЈАЧИ МОГУ ДА ОДАХНУ: Повреда Немање Јовића није озбиљније природе
06. 07. 2021. у 08:32
ЕВРОЛИГА: Партизан бољи од Валенсије, Пантер "руши" Звезду...
ЗА данас вам је наша редакција спремила неколико занимљивих предлога из Евролиге.
27. 03. 2026. у 10:30
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)