КРАЉИЦА ЕЛИЗАБЕТА ПОЖЕЛЕЛА УСПЕХ ЕНГЛЕСКОЈ У ФИНАЛУ: Видела сам шта играчима значи победа на великом турниру и пре 55 година
БРИТАНСКА краљица Елизабета Друга присетила се како је 1966. године доделила трофеј намијењен Светском прваку тадашњем капитену Бобију Муру, пожелевши успех енглеском тиму уочи финала Евра 2020. године.

Фото: ЕПА
Она је рекла да се нада да ће историја забележити успех тима, али и "дух, посвећеност и понос којима се воде", пренео је Би-Би-Си.
Британска краљица је казала да је видела шта играчима значи победа на великом турниру пре 55 година.
Тим Герета Саутгејта финалну утакмицу игра сутра са Италијом на Вемблију.
Препоручујемо

МАНЋИНИ ПРОКУВАО ОД БЕСА НА ОРГАНИЗАТОРЕ ЕУРО 2020: "Искрено, то није поштено!"
06. 07. 2021. у 13:20

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)