УДАРАЦ ЗА ОИ У ТОКИЈУ: Још једна тенисерка одустала од учешћа

Канадска тенисерка Бјанка Андреску неће учестовати на предстојећим Олимпијским играма у Токију.

УДАРАЦ ЗА ОИ У ТОКИЈУ: Још једна тенисерка одустала од учешћа

Фото: EPA-EFE/KIMIMASA MAYAMA

- Још откад сам била девојчица сањала сам о томе да ћу представљати Канаду на Олимпијским играма. Уз све промене са којима суочавам у вези са пандемијом у дубини срца осећам да сам донела исправну одлуку, написала је Андреску на Инстаграму.


Андреску, шампионка УС Опена из 2019. године, последња је у низу која је одлучила прескочити олимпијски турнир, а придружила се Рафаелу Надалу, Доминику Тиму, Серени Виллиамс, Симони Халеп...
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара