ИЗ ПАРТИЗАНА РАЗОЧАРАНИ: "Нисмо задовољни жребом за Конференцијску лигу!" Прогласили Русе за победнике и пре одиграног меча
ПАРТИЗАН ове недеље очекују први мечеви другог кола квалификација за Конференцијску лигу, а у седишту УЕФА саопштена су имена потенцијалних ривала за наредну рунду.

Фото: Новости архив/М. В.
Црно-бели су били повлашћени на жребу у Ниону за 3. коло квалификација, а куглице су одлучиле да, уколико савладају Дунајску Стреду, иду на победника меча Сочи (Русија) - Кешла (Азербејџан).
Први коментар из клуба на жреб стигао је од генералног директора, Милоша Вазуре, који није задовољан добијеним. Он је већ "прогласио" Сочи за победника дуела са Кешлом.
- Извукли смо најтежег могућег противника, али мислима смо сада само на утакмици са Дунајском Стредом, која је у четвртак. То је приоритет и препрека коју морамо да пређемо! Тек онда ћемо размишљати о новом противнику. Мислимо да је Сочи фаворит у првој утакмици и да је јако тежак противник, али верујемо у нашу екипу и момке, у добру атмосферу у Партизану. Причаћемо више о тој утакмици после овог двомеча који нам предстоји у Европи - истакао је Вазура.

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)