ЂОКОВИЋ ОКУПИО СРБЕ У ОЛИМПИЈСКОМ СЕЛУ: Новак одржао предавање о менталној снази (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

22. 07. 2021. у 08:45

Новак Ђоковић је дефинитивно један од најбољих спортиста света икада, а разлог томе није само тениска вештина већ и ментална снага која га издваја од осталих тенисера, али и спортиста.

ЂОКОВИЋ ОКУПИО СРБЕ У ОЛИМПИЈСКОМ СЕЛУ: Новак одржао предавање о менталној снази (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Новак је познат по раду на себи и својим унутрашњим снагама и зато је у Олимпијском селу у Токију искористио прилику да прича са српским спортистима и да им пренесе нешто од свог искуства. Чини се по окупљеним Олимпијцима да су у питању индивидуални спортови.

- Ја на ментални рад гледам као на физички, треба да будеш што више свестан себе и свега што радиш и причаш. Ми као индивидуални спортисти нама је то још битније, ако имаш лош дан нема ко да те замени, здраво готоворт, завршио си причу - рекао је Ђоковић спортистима који су га слушали помно.

Подсетимо, Ђоковић на старту олимпијског турнира играће против Уга Делијена из Боливије, одлучено је данас жребом у Токију.

Делијен је тренутно 139. тенисер света.

Ђоковић и 28-годишњи Боливијац нису се раније састајали, а победник њоховог меча иде на бољег из дуела Немца Јана Ленарда Штруфа и Бразилца Тијага Монтеира.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКВА ДРАМА У ИТАЛИЈИ: Борба за титулу ће се водити до последњег минута!

КАКВА ДРАМА У ИТАЛИЈИ: Борба за титулу ће се водити до последњег минута!

Након прошлонедељеног ремија Наполија и Ђенове (1:1), борба за титулу се додатно закувала. Предност Наполитанаца у односу на Интер је сада само један поен и сигурно је да ће бити изузетно занимљиво у последња два кола.

18. 05. 2025. у 07:30

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

19. 05. 2025. у 09:25

Коментари (0)

БАЈДЕН ИМА РАК: Метастазе се шире, бивши председник САД тешко болестан